Przejdź do treści

OFP: Wielkie festiwalowe święto już w ten weekend!

Długo wyczekiwane wydarzenie muzyczne w Gminie Tarnowo Podgórne zbliża się wielkimi krokami! Już od 24 do 27 sierpnia Pałac Jankowice stanie się gminną stolicą muzyki, a wszystko za sprawą III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne 2023. To niezwykła okazja dla utalentowanych wokalistów, aby zaprezentować swoje umiejętności w wyjątkowym miejscu przed szeroką publicznością i walczyć o prestiżowe nagrody.

Z piosenkami Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego oraz koncertem Natalii Kukulskiej

W tym roku festiwal przenosi nas w magiczne światy dwóch niezapomnianych artystów – Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. To właśnie ich utwory w zupełnie nowych aranżacjach będą wybrzmiewać po najskrytszych zakamarkach Pałacu Jankowice, tworząc niezwykłą atmosferę pełną nostalgii i wzruszeń. Przygotujcie się na wspaniałą podróż przez najpiękniejsze piosenki tych wyjątkowych artystów, które do dzisiaj pozostają w sercach wielu fanów. Przesłuchania konkursowe odbędą się 26 sierpnia w sali koncertowej Pałacu, a po nich poznamy finałową dziesiątkę, która wystąpi podczas gali finałowej 27 sierpnia o godz 17:00. Tego wieczoru na scenie wystąpi również Natalia Kukulska z zespołem.

Nie tylko konkurs

Nasz Festiwal to nie tylko konkurs! Podczas czterodniowego święta uczestnicy wezmą udział w indywidualnych warsztatach wokalnych prowadzonych przez Janusza Szroma – wybitnego wokalisty jazzowego, wielokrotnego Jazzowego Wokalisty Roku według plebiscytu miesięcznika JAZZ FORUM, kompozytora i aranżera. Będzie to niezwykła okazja do nauki i rozwoju swojego „muzycznego ja”.

Będzie strefa dla najmłodszych. Razem z naszym partnerem Sireco zapraszamy do ekologiczne warsztaty, które już w niedzielę (27 sierpnia) w godz. 16:00 – 20:00 odbędą się w parku Pałacu Jankowice. Co w programie? Warsztaty ekologiczne: „ Odpad gra… czyli recyklingowa muzyka” (tworzenie instrumentów z odpadów grzechotki, ’’kije deszczowe’’), Strefa Malucha: zabawki sensoryczne, kreatywny Maluch (kolorowanie, rysowanie, wycinanie), malowanie twarzy, oraz Strefa Chill: leżaki, maty, gry (Domino, „Ja nie idę”), candy bar.